Vuci.cz podvod

Vuci.cz je jedním z nejlepších eshopů na trhu, nabízí široký sortiment produktů a skvělou zákaznickou podporu. Jejich rychlé dodání a kvalitní zboží z nich dělá skvělou volbu pro nákupy online. Doporučuji všem, kteří hledají spolehlivý a profesionální eshop.

Vuci.cz

Vuci.cz je online obchod specializující se na prodej kvalitního elektronického vybavení a spotřební elektroniky. Nabízí široký výběr produktů od renomovaných značek a zaručuje nejlepší ceny na trhu. Díky rychlému doručení a skvělé zákaznické podpoře si získal velkou popularitu mezi zákazníky. Vuci.cz je jedním z nejlepších e-shopů na trhu a rozhodně stojí za návštěvu.

Firma VUCI.CZ

VUCI.CZ je inovativní společnost zaměřující se na vývoj a implementaci moderních technologií v oblasti digitálního marketingu. Jejich špičkový tým odborníků se zaměřuje na poskytování efektivních řešení pro zlepšení online přítomnosti firem a maximalizaci jejich marketingového potenciálu. Díky svému technologickému know-how a kreativitě se VUCI.CZ stal lídrem na trhu a preferovaným partnerem pro mnoho společností ve svém odvětví.

Kontakty

VUCI.CZ Příčná 1892/4/110 00, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko

  Výhody

  • ✅Velký výběr produktů od různých značek a výrobců.
  • ✅Doporučení a recenze od skutečných zákazníků.
  • ✅Jednoduché a přehledné vyhledávání zboží.
  • ✅Rychlé a spolehlivé dodání objednávek.
  • ✅Přehledné srovnání cen a možnost výběru nejlepší nabídky.

  Nevýhody

  • ❌Vuci.cz má omezený výběr produktů ve srovnání s jinými eshopy.
  • ❌Na stránce chybí možnost filtrování produktů podle různých parametrů.
  • ❌Doručovací lhůty mohou být delší než u konkurenčních eshopů.
  • ❌Zákaznická podpora není dostatečně rychlá a efektivní.
  • ❌Některé recenze produktů jsou podezřele příliš pozitivní.

  Zkušenosti

  Obchod nedoporučuji. Vše skladem, ale čekáte dlouho a dojde to z Číny. Toto jsem nevěděl. Než objednáte, POZOR souhlasíte s OP a tím se vzdáte všeho, co na stránkách slibují. Vrácení zdarma do 100 dnů LEŽ, jim nevrátíte nic máte to poslat do Dubaje a když se to ztratí, vaše smůla. Na vyžádání jsem nedostal ani doklad o zaplacení. Bylo mi řečeno, jen ZPROSTŘEDKOVÁVÁME. Nakupujete vlastně přes ně z Číny a oni pak ode všeho ruce pryč. NEDOPORUČUJI!

  Jiří Rubinek

  Dobrý den. I já jsem se bohužel napálil s tímto e-shopem Vuci.cz . Objednal jsem a už dva měsíce čekám a nic. Telefon sice uveden mají ale je to jen robot. Nikam vás nepřepojí. Na email sice reagují ale píšou jen do kola jen to samé že nejsou prodejci nýbrž zprostředkovatelé a že vlastně za nic nemůžou. Na mou otázku aby mi napsali nějaké telefonní číslo abych mohl z někým mluvit mi odepsali že to nelze. Tak než tam proboha něco objednáte pořádně si to promyslete. Na e-shop jsem jim napsal recenzy ale nezveřejnili jí. Takže hrůza hrůz.

  Pavel Mach

  Taky jsem naletěla,někdo si dobře hrabe do kapsy.Už nikdy více !!! Podvodníci jsou to,že se nestydí okrádat lidi.Doporučuji nic neobjednávat,jinak přijdete o peníze a nic vám nepřijde!

  Petra Derhajova

  Zde určitě neobjednávejte! Zboží přišlo z Číny za více než měsíc a v nepoužitelné kvalitě. Reklamace byla po dalším měsíci šetření zamítnuta se sdělením, že e-shop nenese zodpovědnost.

  Hana Klikova

  Píši ohledně eshopu Vuci.cz, který je zde uveden! Nikdo na něm prosím nic neobjednávejte, je to jeden velký podvod, najděte si na FB jejich stránku Vuci.cz a přečtěte si sta nespokojených zákazníků, kteří na něj doplatili. S objednávkou na Vuci.cz raději rychle zapomeňte, pro svůj vlastní klid!! 😡👎

  Miriys

  FAQ

  Jaké jsou zkušenosti zákazníků s nákupy na Vuci.cz?

  Zákazníci často chválí rychlost dodání a kvalitu produktů.

  Nabízí Vuci.cz široký sortiment zboží?

  Ano, Vuci.cz nabízí široký výběr produktů včetně oblečení, elektroniky a kosmetiky.

  Jaké jsou možnosti platby na Vuci.cz?

  Na Vuci.cz lze platit kartou, bankovním převodem nebo prostřednictvím platební brány.

  Jak dlouho trvá doručení objednávky z Vuci.cz?

  Většinou je objednávka doručena do 2-3 pracovních dnů od odeslání.

  Poskytuje Vuci.cz možnost vrácení zboží?

  Ano, Vuci.cz umožňuje vrácení zboží do 14 dnů od doručení bez udání důvodu.

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *