Viagogo podvod

Viagogo je platforma pro nákup a prodej vstupenek na různé události po celém světě. Nabízí široký výběr vstupenek na koncerty, sportovní akce, divadelní představení a další události. Uživatelé mohou snadno procházet nabídkou vstupenek a porovnávat ceny od různých prodejců. Viagogo také poskytuje záruku na platbu a ochranu kupujících, což z ní dělá důvěryhodnou platformu pro nákup vstupenek online.

Viagogo

Viagogo je online platforma, která umožňuje uživatelům koupit a prodat vstupenky na různé události, jako jsou koncerty, sportovní akce nebo divadelní představení. Tato platforma je známá svou širokou nabídkou vstupenek a uživatelsky přívětivým rozhraním. Viagogo také poskytuje záruku na vstupenky a různé možnosti platby, což z ní činí oblíbenou volbou pro milovníky událostí. Jsem si jist, že pokud se rozhodnete využít služby Viagogo, nebudete zklamáni.

Firma Viagogo AG

Viagogo AG je mezinárodní platforma pro prodej a nákup lístků na akce včetně koncertů, sportovních událostí a divadelních představení. Společnost je známá svou širokou nabídkou vstupenek a bezpečným prostředím pro obchodování. Sídlí ve Švýcarsku a je jedním z předních hráčů na trhu s vstupenkami po celém světě.

Kontakty

Viagogo AG Rue du Commerce 4, 1204 Genève, Švýcarsko

  Výhody

  • ✅ Viagogo nabízí široký výběr vstupenek na různé události po celém světě
  • ✅ Umožňuje rychlý a pohodlný nákup vstupenek online
  • ✅ Poskytuje možnost porovnání cen od různých prodejců
  • ✅ Zajišťuje bezpečný nákup vstupenek s garancí platby
  • ✅ Nabízí možnost vrácení nebo výměny vstupenek v případě potřeby

  Nevýhody

  • ❌Nedostatečná transparentnost ohledně cen a poplatků
  • ❌Zdlouhavý proces reklamací a vrácení peněz
  • ❌Omezené možnosti platby a bezpečnosti dat
  • ❌Omezený výběr akcí a událostí ve srovnání s konkurencí
  • ❌Často se vyskytující problémy s doručením vstupenek

  Zkušenosti

  Vstupenky přes Viagogo: Pozitivní: – Ano, vstupenky na Fusaball dorazily e-mailem (odkaz ke stažení) v dostatečném předstihu před zápasem – Ano, lístky byly pravé – Ano, dostal jsem se bez problémů a mohl sledovat hru v plném rozsahu na určených místech Negativní: – Lístky na fotbal dorazily 7 hodin před výkopem (do té doby neklidný pocit) – Lístky se musely vytisknout a vzít s sebou Absolutní zákaz: – Nominální hodnota jedné vstupenky byla € 32,- (koupil jsem 2) Za lístek ve Viagogu jsem zaplatil € 89,- zaplaceno. (Celkem €178,-) Toto zvýšení cen je nevysvětlitelná a nehorázná lichva a zároveň je netransparentní. Závěr: Funguje to s Viagogo, ale u původního poskytovatele je to mnohem levnější

  Mi Cha

  NEBEZPEČÍ! ‼️Vykrádání a podvod! Vstupenky na fotbalový zápas se prodávaly za 3násobek původní ceny a jednalo se o obyčejné stání (prodávaly se jako sedadla). Do dnešního dne žádná odpověď od zákaznického servisu. Karty měly na sobě jméno a adresu původního kupujícího (ochrana dat?!). Neuvěřitelně špatné a pochybné! Ruce pryč!

  Christian

  Začátkem prosince jsem si přes Viagogo zakoupil 4 vstupenky na akci „Brémské tetování 2024 – The New Music Show“. Cena byla jistě vyšší, ale dostali jsme i výborná sedadla. Po rezervaci jsem si přečetl mnoho negativních recenzí a okamžitě jsem se bál! Přání jsem chtěla dát jako dárek k Vánocům… Asi po 10 dnech jsem obdržel e-mail, že karty byly odeslány UPS. Karty byly u mě okamžitě po 2 dnech. Vše skvělé!!! S obdarovanými jsme na akci vyrazili a pořád jsem se kvůli všem špatným recenzím bála, že se něco nepovede. Co dodat, vše proběhlo perfektně!!!!! Závěr: Buď jsem měl štěstí, nebo zde někteří lidé šíří strach. No, ceny jsou „speciální“, ale získat dobré místo bylo vždy trochu dražší. Doufám, že se mi tímto podařilo zbavit se trochu strachu. Vše mi šlo skvěle!!!!

  Rita Germany

  Tuto službu nepoužívejte, riziko, že budete podvedeni, je příliš vysoké. Dostal jsem neplatnou vstupenku na představení (původní pozice sedadla byla přerozdělena, ale viagogo mi neposlalo novou vstupenku) a řekli, že nemohou nic dělat. Hodně chrání toho, kdo jízdenku prodává, ale ne nás jako zákazníky, kteří si ji kupují. Nakonec jsem si na akci musel koupit novou vstupenku. Jen hořká zkušenost s podvodem. Rammstein show v Aténách 05/2024

  Emmanuel Santos

  Žádné doporučení!! Nedoporučuji používat tuto platformu k nákupu vstupenek. Koupil jsem si lístky na zápas Inter-Lazio za 200 eur s údajnou „zárukou Viagogo“. Vstupenky by měly být zaslány online týden před zápasem. Nakonec byla moje objednávka zrušena nyní (5 dní před hrou), a to i poté, co měli mé peníze po dobu 6 týdnů. Peníze mi ještě nebyly vráceny. Raději od toho ruce pryč!!

  Mathias Reutelshöfer

  FAQ

  Jak dlouho trvá dodání lístků zakoupených na Viagogo?

  Většinou trvá dodání lístků zakoupených na Viagogo mezi 3 a 5 pracovními dny.

  Jaká je politika vrácení peněz u Viagogo?

  Viagogo nabízí možnost vrácení peněz pouze v případě zrušení události, ne však v případě změny termínu.

  Jsou lístky zakoupené na Viagogo vždy originální?

  Viagogo garantuje originalitu lístků a zaručuje, že nejde o padělky.

  Je bezpečné nakupovat lístky na Viagogo?

  Viagogo je důvěryhodná platforma, která chrání zákazníky a zaručuje bezpečný nákup lístků.

  Jaké jsou poplatky za nákup lístků na Viagogo?

  Viagogo účtuje různé poplatky v závislosti na události a dostupnosti lístků, které jsou zahrnuty v celkové ceně.

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *