Trinity bank zkušenosti

Trinity Bank je jedním z nejlepších bankovních institucí v České republice. Jejich služby jsou špičkové a zákaznický servis je na vysoké úrovni. Klienti Trinity Bank mají k dispozici širokou škálu produktů a služeb, které jim pomáhají efektivně spravovat své finance. Díky transparentnosti a profesionálnímu přístupu je Trinity Bank jednou z nejlepších volb pro bankovní potřeby v Česku.

Trinity bank zkušenosti

Trinity bank zkušenosti jsou jedny z nejlepších na trhu. Jejich profesionální přístup a skvělá služby jsou nepřekonatelné. Klienti jsou vždy spokojení s jejich úrovní služeb a ochotou pomoci. Pokud hledáte spolehlivou banku s vynikajícími zkušenostmi, Trinity bank je pro vás to pravé místo.

Firma TRINITY BANK a.s. – Praha (Centrála)

TRINITY BANK a.s. je banka sídlící v Praze, která poskytuje širokou škálu finančních služeb pro jednotlivce i podniky. Sídlí v centru města a je známá svou dlouholetou historií a spolehlivostí. Své klienty si váží a vždy se snaží poskytnout jim ty nejlepší služby a produkty. Jde o jednu z nejprestižnějších bank v České republice a je známá svým profesionálním přístupem ke každému klientovi.

Kontakty

TRINITY BANK a.s. – Praha (Centrála) Na Příkopě 969/33, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko
+420 800 678 678

 • pondělí: 9:00–18:00
 • úterý: 9:00–18:00
 • středa: 9:00–18:00
 • čtvrtek: 9:00–18:00
 • pátek: 9:00–18:00
 • sobota: Zavřeno
 • neděle: Zavřeno

Výhody

 • ✅ Trinity bank zkušenosti nabízí širokou škálu bankovních produktů a služeb, které uspokojí potřeby každého klienta.
 • ✅ Banka se vyznačuje profesionálním a vstřícným přístupem ke každému zákazníkovi, což vytváří příjemné prostředí pro řešení finančních záležitostí.
 • ✅ Trinity bank zkušenosti disponuje moderními technologiemi a inovativními řešeními, které usnadňují správu financí a zvyšují efektivitu transakcí.
 • ✅ Díky dlouholeté zkušenosti na trhu a spolehlivému týmu odborníků je Trinity bank zkušenosti jedním z předních hráčů v oblasti finančních služeb.
 • ✅ Banka si zakládá na transparentnosti a důvěryhodnosti, což je zárukou spokojenosti a loajality klientů.

Nevýhody

 • ❌Nízké úrokové sazby na spořicích účtech
 • ❌Vysoké poplatky za vedení účtu
 • ❌Omezené možnosti online bankovnictví
 • ❌Dlouhé fronty v kamenných pobočkách
 • ❌Nepřehledné a komplikované podmínky pro získání úvěru

Zkušenosti

Horší než hrozné. Tím myslím chaos a organizaci. Po příchodu mne uvítala slečna, která se zeptala o co mám zájem. Kdyz jsem rekl, ze o spořící účet, hned řekla, že úroky uvedené na webu už neplatí, ze maji od ted jiné – nižší. Pokud i tak mam zajem ať si sednu a budu prý první na řadě. V sedačkách sedělo již několik dam. Po cca 5 minutách se jedna z dam přihlásila, že chce take zřídit účet a k ní se přidala ještě druhá. Ptám se tedy slečny jestli to znamená, ze se mé pořadí na zřízení účtu propadá. Do toho přišlo několik dalších zákazníků, že chtějí také zřídit spořící účet. Slečna začala zmatkovat. Někteří argumentovali, že mají domluvenou schůzku. Začal chaos a raději jsem paní řekl at mé místo uvolní, že odcházím. Jestli ta banka funguje uvnitř jako navenek, tak pryč od nich. Můj osobní dojem byl opravdu hrozny a celé to byla ztráta casu. Prostory banky jsou však pěkné. Klient si připadá dobře, tedy do doby než se ho někdo ujme. Škoda, že nejde dát nula hvězd.

Jiří Pospíšil

Má nejhorší zkušenost s bankou vůbec. Stručně popíši: Březen – lákají na nejvýhodnější úrok na trhu, název produktu „Skvělý účet“ – skvělé, zakládám účet. Krátce na to přichází mail, že se mění obchodní podmínky a sice doba, po kterou garantují skvělý úrok. Krátce na to přichází mail, že se mi snižuje úrok, ten již není nejlepší na trhu, ale je horší než u banky, ze které jsem přišel. Odcházím pryč. A ejhle, začátek dubna – nová marketingová akce – „Jarní účet“, pro lidi, kteří si založí účet po 8. dubnu (tedy později než já), tak dostávají úrok nejvyšší na trhu. Do této akce již nepatřím já, patrně zde budou naivní hlupáci, kteří se stanou obětí marketingové akce a výhodný úrok jim nechají jako mě – dva týdny. Nemluvě o archaickém bankovnictví – staré ověřovací metody, naprosto složitý proces založení účtu, snad nejtěžší, který jsem kdy absolvoval, maily bez grafických prvků, textace jak od paní Blaženy z Horní Dolní. Nedoporučuji, nejhorší banka roku! 😀 Doporučení pro Trinity – prosím, dělejte něco se svým IT, Vaše kvalita odpovídá ani ne východní evropě, praktiky zas devadesátkám.

Jiří Charvát

Láká Vás vysoký, ne-li nejvyšší úrok spořícím TRINITY Bank? Počítejte s tím, že jej můžete mít i méně jak týden – tak jako já! Sjednaný úrok 6,31% po týdnu snížen na 5,58 – čili mnohem méně, než se inzeruje na www stránkách banky pro nové klienty – momentálně 6,08%. Banka má IB z roku 1990 bez jakékoliv možnosti notifikace zůstatku, odchozích, nebo příchozích plateb, postrádá mobilní aplikaci a o okamžitých platbách můžete asi dalších 20 let jen snít. Vrcholem je, když Vám bez předchozího upozornění a tedy v rozporu se smluvními podmínkami sníží onu nejlepší úrokovou sazbu. Založení účtu 4.4.2024 již dnes (23.4.2024) toho velmi lituji a pokud nechcete dopadnout stejně, doporučuji Vám si jej ani nezakládat. Ušetříte si čas i nervy!!

Martin Dostál

Děláte z lidí hlupáky. Nalákáte je na zajímavou marketingovou akci – spořící účet s vysokým úrokem. Po 14 dnech oznámíte, že „musíte reagovat na situaci na trhu a snížit úrok“, přesto vzápětí založíte novou marketingovou akci, opět s vysokým úrokem, která je však podmíněna založením nového účtu (stávající zákazníci pro Vás očividně nejsou důležití). Mám u Vás (nesmyslně) již pět prakticky totožných účtů, šestý si již zakládat nebudu a přecházím k serióznější bance. Můžete mi vysvětlit, proč to děláte? Chcete vyhrát soutěž o nejvyšší počet „mrtvých účtů“?

Tonda Folk

Nálákali na jarní skvělý (spořící) účet 6,3 %. Po pár dnech 5,58%. Přitom inzerují 6,08%. Takže odvádím peníze pryč… Podle mě je to křivé jednání.

Jiří Heráň

FAQ

Jaké jsou vaše zkušenosti s Trinity bank?

Moje zkušenosti s Trinity bank jsou velmi pozitivní, jejich služby jsou profesionální a spolehlivé.

Jak dlouho jste již klientem Trinity bank?

Jsem klientem Trinity bank již několik let a nemám žádné negativní zkušenosti.

Jak hodnotíte jejich online bankovnictví?

Jejich online bankovnictví je velmi uživatelsky přívětivé a snadno ovladatelné.

Máte nějaké zkušenosti se jejich zákaznickou podporou?

Ano, jejich zákaznická podpora je velmi efektivní a vždy mi rychle pomohli s jakýmkoliv dotazem.

Doporučili byste Trinity bank svým známým?

Určitě bych Trinity bank doporučil svým známým, jelikož mám s jejich službami pouze pozitivní zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *