Rohlík kurýr zkušenosti

Rohlík kurýr je skvělá služba doručování potravin, která nabízí rychlé a spolehlivé doručení a skvělý výběr produktů. Zkušenosti s Rohlík kurýrem jsou obvykle velmi pozitivní, s většinou zákazníků chválících rychlost doručení a kvalitu potravin. Doporučuji tuto službu všem, kteří hledají pohodlné a spolehlivé způsob, jak nakupovat potraviny online.

Rohlík kurýr zkušenosti

Rohlík Kurýr je skvělá služba doručování potravin, která si získala mnoho spokojených zákazníků. Jejich rychlost a spolehlivost jsou nepřekonatelné a nabídka produktů je široká a kvalitní. Zkušenosti s Rohlík Kurýrem jsou výborné a mohu je jedině doporučit všem, kteří chtějí pohodlně nakupovat potraviny online.

Firma Rohlik.cz

Rohlik.cz je největší online supermarket v České republice, který nabízí široký sortiment potravin a dalších produktů. Společnost se zaměřuje na rychlé dodání zboží zákazníkům a vyniká vysokou kvalitou služeb. Rohlik.cz je oblíbenou volbou pro lidi, kteří preferují pohodlí nákupů přes internet a kvalitní produkty.

Kontakty

Rohlik.cz Sokolovská 100/94, Karlín, 186 00 Praha-Praha 8, Česko
+420 800 730 740

 • pondělí: Otevřeno 24 hodin
 • úterý: Otevřeno 24 hodin
 • středa: Otevřeno 24 hodin
 • čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
 • pátek: Otevřeno 24 hodin
 • sobota: Otevřeno 24 hodin
 • neděle: Otevřeno 24 hodin

Výhody

 • ✅ Rohlík kurýr zkušenosti nabízí rychlé a spolehlivé doručení potravin až domů
 • ✅ Široký výběr čerstvých produktů od místních dodavatelů
 • ✅ Možnost objednání a doručení během několika hodin od odeslání
 • ✅ Pohodlné placení online nebo hotově při doručení
 • ✅ Vynikající zákaznická podpora a služby pro zákazníky

Nevýhody

 • ❌ Pomalé doručení zásilek
 • ❌ Nepřesné informace o stavu objednávky
 • ❌ Omezená nabídka produktů
 • ❌ Nízká flexibilita při změnách objednávky
 • ❌ Nepřehledný systém platby

Zkušenosti

Pro někoho jako já, kdo žije v zahraničí a má v Praze maminku, která si na velký nákup již nedojde, je Rohlik.cz opravdu záchrana! Dodávka až ke dveřím bytu a s udáním času. Velký výběr všeho zboží a jídla, které člověk běžně potřebuje… Jediná výtka by byla, že nákup, který by se v pohodě vešel do jedné papírové tašky, byl ve třech taškách. Což denně asi znamená při počtu objednávek stovky a možná tisíce tašek navíc!

Yana Ribrid

Rohlik opět jako každý rok před Vánoci kolaps! Aplikace nefunguje, stránky spadly, zruší vám členství – vy si platíte celý rok 200,-/měsíc za službu, tak asi aby bylo fér pro ty, kdo si to neplatí. Zvláštní strategii “byznysu”. Nemám vůbec chuť si posléze členství znovu platit. Nejvíc by se mi to hodilo právě na Vánoce, když si to přeci platím, ne? A že si to někdo platit nechce, tak to není můj problém!! Pak vám jako omluvu např. připíšou 100 kreditů a vše je vyřešeno.

Barbora Vlková

Nakupuji jiz od 1. roku, zlepšení je obrovské, služba pro zákazníka téměř na 100% a pokud dojde k problému řešení je oproti mnoha ostatním firmam jedinečně komfortní. Za mě vše funguje jak má, pokud používáte premium a umite svůj čas místo prodírání se v přeplněném obchodě, čekání u pokladen a tahání tašek využít lépe pak je rohlik.cz tím nejlepším řešením.

missmarryanne937

Výběr produktů od zeleniny až po maso je absolutně interesantní a famosní. Občas se přihodí nějaká chybička, ovšem jde o maličkosti které jsou vyřešeny velmi jednoduše a rychle. Stížnosti ohledně cen či na základě jedné zkušenosti považuji za tristní. Za více než rok jsem nenarazil na jediné zkažené maso a to ani při nákupu z kategorie Zachraň mě, uživatelské prostředí je intuitivní a příjemné, kvalita prémiových či farmářských produktů v návaznosti na cenu je absolutně odpovídající a nevšiml jsem si žádného významného zdražení. Osobně nikde jinde ani nenakupuji neboť nemám nejmenší důvod takto činit a zároveň bych musel běhat po celém centru sem a tam a stejně bych požadované nesehnal. Službou od samotné objednávky přes kurýra až po zaklízení nákupu jsem i po přibližně sedmdesáti zkušenostech plně nadšený a to je v mém případě naprosto ojedinělé.

Jaromir Sprosec

Muj prvni a posledni nakup z Rohliku po vic jak sesti letech. Zkusila jsem Rohlikbox, aby auto nejezdilo separatne ke mne. Neprisla mi sms, ze je nakup k vyzvednuti a prisla jsem o hodinu pozdeji (ma chyba). Objednavka uz nikde!

Tereza Andrijko

FAQ

Jak dlouho trvá doručení objednávky Rohlík kurýrem?

Doručení objednávky Rohlík kurýrem obvykle trvá 1-2 pracovní dny.

Jaká je kvalita potravin doručených Rohlík kurýrem?

Kvalita potravin doručených Rohlík kurýrem je obecně velmi dobrá a čerstvá.

Jaké jsou možnosti platby při objednávání přes Rohlík kurýra?

Při objednávání přes Rohlík kurýra můžete platit kartou nebo hotově při doručení.

Jaké jsou zkušenosti zákazníků s komunikací a službami Rohlík kurýra?

Zákazníci obvykle chválí rychlou a přátelskou komunikaci s Rohlík kurýrem a spokojeni jsou i se službami.

Jaké jsou výhody a nevýhody objednávání přes Rohlík kurýra?

Mezi výhody objednávání přes Rohlík kurýra patří pohodlí a čerstvost potravin, jako nevýhodu může být omezený výběr produktů ve srovnání s nákupem v kamenném obchodě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *