Relaxin zkušenosti

Relaxin je skvělý produkt, který mi pomohl uvolnit se a zbavit se stresu. Po dlouhém dni práce mi pomohl relaxovat a získat zpět energii. Doporučuji ho všem, kteří potřebují odpočinout a načerpat novou sílu. Jsem s ním naprosto spokojený a určitě si ho znovu koupím.

Relaxin zkušenosti

Relaxin je úžasný produkt, který jsem měla možnost vyzkoušet. Jeho účinky jsou opravdu úžasné a já jsem nadšená z výsledků, které jsem dosáhla. Relaxin mi pomohl zlepšit mé spánkové problémy a snížit úroveň stresu. Doporučuji tento produkt každému, kdo hledá účinný způsob, jak relaxovat a zlepšit svůj životní styl. Jsem velmi spokojená s Relaxinem a určitě ho budu nadále používat.

Firma relaxin.cz

Společnost Relaxin.cz je předním poskytovatelem wellness produktů a služeb v České republice. Jejich široká nabídka zahrnuje masážní křesla, sauny, vířivé vany a další zařízení pro relaxaci a regeneraci těla. Relaxin.cz se zaměřuje na kvalitu a inovaci, aby zákazníkům poskytla maximální pohodlí a uvolnění. S profesionálním přístupem a špičkovými produkty si získala důvěru a uznání na trhu.

Kontakty

relaxin.cz 39, Přístavní 470, 400 07 Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-Neštěmice, Česko
+420 725 970 970

 • pondělí: 8:00–16:00
 • úterý: 8:00–16:00
 • středa: 8:00–16:00
 • čtvrtek: 8:00–16:00
 • pátek: 8:00–16:00
 • sobota: Zavřeno
 • neděle: Zavřeno

Výhody

 • ✅Příjemná vůně a relaxační účinky
 • ✅Kvalitní ingredience bez chemických látek
 • ✅Snadné použití a rychlý efekt
 • ✅Dlouhotrvající pocit uvolnění a pohody
 • ✅Příznivá cena v porovnání s konkurenčními produkty

Nevýhody

 • ❌Relaxin zkušenosti mohou být neúčinné u některých jedinců.
 • ❌Někteří uživatelé mohou pociťovat nežádoucí účinky, jako například alergické reakce.
 • ❌Produkt může být relativně drahý ve srovnání s jinými podobnými produkty na trhu.
 • ❌Někteří zákazníci mohou mít obtíže s dostupností produktu v obchodech.
 • ❌Některé recenze naznačují, že účinek Relaxinu může být spíše placebem než skutečnou léčbou.

Zkušenosti

Po pokusu VRÁTIT MATRACI hned na druhý den po převzetí kurýrem z důvodu, že je příliš tvrdá, nám byla jako zamítající odpověď poslané tyto 3 fotky s tím, „že matrac je znečištěná“ a „skladníci se jí štítili chytit“ (lol). Přičemž toto byly jediné fotky, co měly dokazovat to znečištění – což je tak absurdní a neprofesionální jednání, že tento eshop nikomu nedoporučuji. Absolutní neochota a nevstřícnost ani dále jednat o možném stržení částky za vyčištění obalu matrace, kde normální eshop přesně takto postupuje, neodmítne přijat kompletně celou matraci a vrátit Vám peníze za drahou matraci, která Vám nevyhovuje. U nich může někdo spát na matraci 14 dní, ale pokud oni neuvidí při vrácení zjevné známky používání, dál Vám ji prodají jako novou, přičemž ten obal by měli vyčistit po každém vrácení automaticky. – – – – – Na zákaznickém servisu sedí dvě ženy, kterým se nedá dovolat, a když se Vám to podaří, tak jsou neochotné, nediskutují, položí telefon uprostřed rozhovoru, případně se tam spolu smějí, že je zákazník ticho, když ten znechuceně přemyšlí jak má dále postupovat s vědomím, že právě jedná s podvodníkmi co si vymysleli důvody proč nepřevzít drahou nepoužívanou matraci hned na druhý den zpět. + odkaz pro Relaxin.cz – vy si tady naklikáte od zaměstnanců atd falešné pozitivní recenze, zatímco očekáváte, že pokud je Vašemu chování svědkem celá rodina a dalších x lidí, tak se tady ozve jenom jeden človek, i když tím způsobíte škodu vícero lidem?

Jarmila Beňáková

E-shop nedoporučuji. Postel byla dodána v předstihu, což je moje jediná pozitivní zkušenost s e-shopem. Jednotlivé díly byly poškrábané, čelo postele bylo nesouměrné – na rovině je vidět, že je nerovné a převažuje se, plaňky byly cik cak 3-5 milimetrů vychýlené, ale kdo by to řešil, že? Proběhla reklamace, kdy část byla dodána ok, ale čelo bylo spatně předvrtané pro smontování. Teď čekám na vyjádření k reklamaci reklamace.

Jana Průšová

E-shop naprosto nedoporučuji, pokud si chcete ušetřit nervy a nechcete vymáhat peníze. Zboží přišlo poškrábané s vadami. Komunikace ze strany obchodu naprosto nulová, neprofesionální, musíte se neustále připomínat a prosit o řešení reklamace. Nejsou schopni reagovat včas, věcně, nic neví a neumí jednat se zákazníkem bez arogance. Když chcete pro urychlení komunikace zavolat, nezvedají telefony. Reklamaci navíc zamítli se slovy, že vady nejdou z dálky vidět a skryjí se. To chce každý zákazník – zakoupit si zboží, které vykazuje vady a místo omluvy a výměny zboží se dočká reakce, že z určitých úhlů vady nepůjdou vidět a nevadí to dalšímu užívání zboží. Obchod má ale doručit zboží naprosto bez vad. Ani po měsíci nebyla reklamace vyřešena. Nakonec přistoupili na vrácení peněz. Celá záležitost však byla stejně předána jak ČOI, tak k občanskoprávnímu řízení, jelikož do 30 dnů nevrátili peníze a nereagovali na žádný kontakt. Napsala jsem negativní referenci na facebooku a můj příspěvek smazali, zablokovali mě a označili jako spam. Na heurece bohužel již nejde reagovat na lži, které uvedli. To svědčí o jejich profesionalitě.

Lucie Polášková

Nejlepší matrace jaké jsem kdy měl, navíc rozměry na míru💛

Lukyn

*NEKUPOVAT MATRACE* Pokud budete potřebovat matraci vrátit, nepodaří se Vám to. Vymyslí si důvody o znečištění a peníze Vám nevrátí. Edit po jejich odpovědi: kdyby jste radši zvedali telefon než mi promtně odpovídaly tady na google – matrace nebyla znečištěná, byla poslána hned na druhý den po převzetí, nacož jste mi poslali fotku s 2 vlasy a nějaké smítko na semišovém povrchu, na který se všechno lepí – otřesné chování eshopu a jeho zákaznického servisu, kde v podobných situacích jiný prodejci pouze strhnou částku za vyčištění obalu matrace.

neither neither

FAQ

Jaké jsou vaše zkušenosti s Relaxinem?

Moje zkušenosti s Relaxinem jsou velmi pozitivní.

Jak dlouho jste Relaxin užíval/a?

Relaxin užívám již několik měsíců a jsem s ním velmi spokojen/a.

Jaký byl váš první dojem po užívání Relaxinu?

Můj první dojem po užívání Relaxinu byl pocit uvolnění a relaxace.

Jak často užíváte Relaxin?

Relaxin užívám pravidelně každý den podle doporučené dávky.

Doporučujete Relaxin ostatním lidem?

Ano, rozhodně bych Relaxin doporučil/a ostatním lidem, kteří hledají způsob, jak si užít relaxaci a uvolnění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *