Odkup pohledávek zkušenosti

Odkup pohledávek je skvělým řešením pro firmy, které se potýkají s neplatiči. Moje zkušenosti s tímto procesem byly velmi pozitivní. Společnost, se kterou jsem spolupracoval, byla profesionální a efektivní. Doporučuji všem podnikatelům, kteří potřebují rychlé a spolehlivé řešení pro své neplatiče.

Odkup pohledávek zkušenosti

Odkup pohledávek je služba, která může být pro mnoho firem velkým užitečným nástrojem. Mnoho podnikatelů se setkává s problémem neplatičů a nedobytných pohledávek, což může vážně ohrozit finanční stabilitu společnosti. Proto je důležité vyhledat spolehlivou firmu, která se specializuje na odkup pohledávek a dokáže efektivně řešit tyto problémy. Jednou z firem, která nabízí tyto služby, je Odkupy pohledávek s.r.o. Tato společnost má dlouholeté zkušenosti v oblasti odkupu pohledávek a má mnoho spokojených zákazníků. Jejich profesionální tým se postará o všechny administrativní záležitosti spojené s vymáháním pohledávek a zajistí, aby vaše firma získala své peníze zpět. Pokud tedy máte problém s neplatiči a nedobytnými pohledávkami, může být odkup pohledávek skvělým řešením. Doporučuji se obrátit na společnost Odkupy pohledávek s.r.o. a dozvědět se více o jejich službách. Vaše finanční stabilita je důležitá, a tato firma vám může pomoci ji zajistit.

Firma EXPOHLEDÁVKY s.r.o. – vymáhání a odkup pohledávek, směnek, odkup firem, mimosoudní vymáhání pohledávek, inkaso pohledávek

EXPOHLEDÁVKY s.r.o. je specializovaná společnost zaměřená na vymáhání a odkup pohledávek, směnek a firem. Nabízí služby mimosoudního vymáhání pohledávek, inkaso pohledávek a profesionální přístup k každému klientovi. S dlouholetou zkušeností a širokým portfoliem služeb je EXPOHLEDÁVKY s.r.o. spolehlivým partnerem pro efektivní řešení finančních situací.

Kontakty

EXPOHLEDÁVKY s.r.o. – vymáhání a odkup pohledávek, směnek, odkup firem, mimosoudní vymáhání pohledávek, inkaso pohledávek City Empiria – Expohledavky, Na Strži 65/1702, Nusle, 140 00 Praha-Praha 4, Česko
+420 735 500 003

 • pondělí: 9:00–17:00
 • úterý: 9:00–17:00
 • středa: 9:00–17:00
 • čtvrtek: 9:00–17:00
 • pátek: 9:00–17:00
 • sobota: Zavřeno
 • neděle: Zavřeno

Výhody

 • ✅ Profesionální a spolehlivý přístup k odkupu pohledávek
 • ✅ Široká škála služeb a možností pro klienty
 • ✅ Průhledné a férové podmínky spolupráce
 • ✅ Zkušený tým odborníků s dlouholetou praxí v oboru
 • ✅ Rychlost a efektivita při vyřízení odkupu pohledávek

Nevýhody

 • ❌Nedostatečná transparentnost a průhlednost ve způsobu vyřizování pohledávek.
 • ❌Neochota poskytnout detailní informace o procesu odkupu pohledávek.
 • ❌Nízká úroveň komunikace a komunikace s klienty.
 • ❌Nedostatečná ochrana osobních údajů a citlivých informací.
 • ❌Omezené možnosti reklamace a nápravy chyb.

Zkušenosti

Služeb firmy EXPOHLEDÁVKY s.r.o. jsme využili pro naši společnost Windowfilm CZ s.r.o. v prosinci 2023. Náš dříve solventní odběratel nezaplatil za objednané , doučené a použité materiály přes půl roku a přestal s námi zcela komunikovat. Firma EXPOHLEDÁVKY s.r.o. vše vyřešila během měsíce, dlužník uhradil své závazky vůči naší společnosti na náš účet. Vyřešili jsme tak velmi rychle problém díky profesionalitě firmy EXPOHLEDÁVKY s.r.o. Pokud bychom v budoucnosti museli řešit podobné problémy, opět se obrátíme na tuto společnost. Můžeme jen doporučit. Rychlé jednání, jasná smlouva, formulovaná srozumitelně, vždy nám jasně zodpověděli všechny naše dotazy a vysvětlili postup. Děkujeme za perfektní spolupráci. Zuzana Adeniran a Jan Steinbauer

Zuzana Adeniran

Přišly jste o peníze? Chcete přijít o více peněz? Klient s vámi nekomunikuje? Ani expohledavky nekomunikují. Jen se více smíříte, když i s nimi vzdáte po roce marnou snahu o komunikaci. Podívejte se raději po jiné mafii supů nebo kupte dětem jakkoliv nesmysl si přejí. Vyjde to snad lépe.

GRIDE GRIDE

V květnu 2023 podepsána smlouva o postoupení pohledávky, následně zaplacená faktura na 21.000 Kč za právní úkony včetně soudního poplatku. 5 měsíců jsem nedostal žádné informace o své pohledávce, dokud jsem se sám neozval. Jednatel firmy mi řekl, že jejich advokát podal podnět k soudu a čeká se na soud. Do měsíce by mělo být zahájeno soudní vymáhání, což mi přijde celkem dlouhá doba. Advokát mého známého za těch 5 měsíců stihl zahájit 2 soudní jednání…. Pokud se má pohledávka vyřeší, recenzi upravím. Momentálně rozhodně spokojený nejsem za zaplacené služby.

Kaštan Krč

Dobrý den, teď už se mohu vyjádřit k této firmě bez újmy 😀 Kontaktoval jsem tuto firmu s pohledávku na 1 mil Kč , měl jsem vše podloženo smlouvou o půjčce , ve smlouvě bylo jasně napsáno že dlužník bude platit v 1/2 ročních splátkách po 250.000 Kč na můj účet , bohužel díky Covid 19 ( výmluva ) dlužník neposlal žádnou splátku , ale podmínku si dal fakturu . Firma expohledavky se mi ozvala asi po 2 měs po odeslání mého dotazu , nátlakem abych dostal své peníze a sliby že ty peníze dostanou jsem smlouvu podepsal , ale to jsem netušil , že to nebude takové jak jsem si myslel , že “vymahací firma “ funguje !!! Poslat vymahace do bytu a předat dopis OK Ale potom když má přijít již na datum splátky mi zavolat že dlužník platit nechce a oni s tím nic neudělají mě zarazilo .. Nabídl jsem sám odkup zbytku pohledávky kde byla částka 450.000 Kč chtěl jsem dostat alespoň 200.000 Kč jelikož dlužník měl a do dnešního dne má stále provozující firmu která vydělává peníze , jsem nakonec dostal nejprve nabídku 160.000 Kč a následně pouze 100.000 Kč bohužel v té době jsem potřeboval zaplatit nájem a pohledávku jsem tedy prodal dodnes lituji !!!! Proto za mě nemohu doporučit tuto firmu Pronajata kancelář v city empiria Edit : Chcete poslat nahrané rozhovory ? Původní cena odkupu měla být 240.000 , následně 150.000 a potom to skočilo na 100.000 Kč jen proto ze jsem pospíchal na své peníze ??? Měl jsem na ně právo a nehledě na to mohly jste vymáhat 1.000.000 Kč bez újmy a sami jste tvrdily jako firma ze můj dlužník je dost bohatý a má na zaplacení závazku jen nechce platit !!!! Ještě mě chtejte nasrat s udělám vám takovou ostudu ze se po….

Lukas Dedic

Co dodat, nejdříve se tváří že peníze vymůžou. Párkrát vám zavolají, jestli nemáte kontakt na dlužníka. A nakonec vám oznámí, že dlužník nekomunikuje a že se to musí řešit soudně. Jestli jste ochotný platit soudní výlohy. Když odmítnete, pošlou vám zpátky smlouvu i s náklady na vypracování. Za 2000kč. I když na začátku slibují, že nebudete nic hradit a oni jsi to vezmou v rámci vymožené částky. Za mě nedoporučuji a dejte jsi lidé pozor.

Miroslav Mrnak

FAQ

Jaké jsou vaše zkušenosti s odkupem pohledávek?

Jsem velmi spokojen/a s službami odkupu pohledávek, které jsem využil/a.

Jak dlouho trvalo vyřízení odkupu pohledávek?

Vyřízení odkupu pohledávek proběhlo velmi rychle a bez problémů.

Jaká byla komunikace s poskytovatelem služby odkupu pohledávek?

Komunikace s poskytovatelem služby odkupu pohledávek byla velmi profesionální a vstřícná.

Doporučíte službu odkupu pohledávek svým známým?

Určitě, jsem s touto službou velmi spokojen/a a rád/a bych ji doporučil/a i ostatním.

Jaké jsou výhody odkupu pohledávek ve srovnání s jinými možnostmi?

Odkup pohledávek nabízí rychlé a efektivní řešení finančních problémů a umožňuje zbavit se nežádoucích dluhů bez zbytečného stresu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *