Nebanka podvod

Nebanka je jedním z nejlepších eshopů na trhu. Jejich široký sortiment produktů a skvělý zákaznický servis zaručují spokojenost každého zákazníka. Díky rychlé dopravě a jedinečným akcím se jedná o skvělou volbu pro nákup online.

Nebanka

Nebanka je online obchod specializující se na prodej nebankovních produktů a služeb. Nabízí širokou škálu produktů, jako jsou půjčky, úvěry, investice a pojištění. Nebanka se pyšní transparentností a férovým jednáním s klienty, což ji činí oblíbenou volbou pro mnoho zákazníků. Jejich uživatelsky přívětivý web a profesionální zákaznická podpora zajišťují pohodlný a spolehlivý nákupní zážitek. Díky své široké nabídce produktů a služeb je Nebanka ideálním místem pro ty, kteří hledají finanční pomoc mimo tradiční bankovní instituce.

Firma NEBANKA

NEBANKA je inovativní finanční společnost, která se zaměřuje na poskytování moderních bankovních služeb prostřednictvím digitální platformy. Jejich produkty a služby jsou navrženy s důrazem na jednoduchost, transparentnost a pohodlí pro zákazníky. NEBANKA je známá svou efektivní online bankovní aplikací, která umožňuje rychlé a pohodlné řešení financí přímo z mobilního zařízení. Díky svému inovativnímu přístupu a skvělému zákaznickému servisu se NEBANKA stala jedním z předních hráčů na trhu finančních technologií.

Kontakty

NEBANKA Bucharova 8, 158 00 Praha 13, Česko
+420 210 082 282

 • pondělí: 9:00–17:00
 • úterý: 9:00–17:00
 • středa: 9:00–17:00
 • čtvrtek: 9:00–17:00
 • pátek: 9:00–17:00
 • sobota: Zavřeno
 • neděle: Zavřeno

Výhody

 • ✅Nebanka nabízí širokou škálu finančních produktů pro různé potřeby zákazníků.
 • ✅Nabízí konkurenceschopné úrokové sazby a poplatky.
 • ✅Jednoduchý a přehledný online bankovnictví pro snadné spravování financí.
 • ✅Profesionální a ochotný zákaznický servis k dispozici 24/7.
 • ✅Možnost využití moderních technologií pro bezpečné a pohodlné bankovnictví.

Nevýhody

 • ❌Nebanka má vysoké poplatky za správu účtu.
 • ❌Nebanka nemá dostatečnou šíři pobočkové sítě.
 • ❌Nebanka neposkytuje možnost hotovostních výběrů.
 • ❌Nebanka má omezené možnosti investování.
 • ❌Nebanka nemá dostatečně transparentní popis svých produktů.

Zkušenosti

Mění telefonní čísla ze kterých volají, dokonce změnili i jméno společnosti z Nebanka na Investcrown. Jednání je nátlakové a nepříjemné. Klientem nejsem a s každým dalším hovorem maskovaným za jiné telefonní číslo pravděpodobnost, že se klientem stanu, klesá. To, že si již nepřeji být kontaktován, nerespektují 👎

Daniel Křápek

Raději bych společnosti Investcrown (dřív Nebanka) dala záporné hodnocení, ale taková možnost tady není- takže 1*. Projekt Fjord Bohemia zklamání – nesplácejí úroky a vrátili pouze necelou půlku jistiny… o průběhu situaci nikdo klienta neinformuje, při komunikaci s přiděleným manažerem panem Gaborem – jednání ve stylu “přečtěte si to v doložené dokumentaci k projektu” (naposled přidány dokument v září 2023, dneska je 27.02.2024). A také mi řekl “buďte rádi že jste dostali aspoň tu necelou půlku”…. Arogantní a drzý. Tohle by se v normální investiční společnosti a bance nikdy nestalo. Péče o zákazníka – žádná.

Lilia Rizvanova

Je to celý podvod na důvěřivce, splátky chodí, abyste měli klid a o jistinu se můžete soudit. Edit1: mám osobní zkušenost a nezajímá mě názor zástupce společnosti na ověření mého profilu na Google. Jako místní průvodce jsem komunitou uznáván pro pravdivé a relevantní informace. Za názorem, že je to podvod na hlupáky bez finančního vzdělání si stojím. Pardon, nejedná se o podvod, ale o past na blbečky. Agresivní navolávací praktiky, nátlak na nákup participací, praktiky používané „šmejdy“ na hraně zákona, sliby a pak odmlčení, nezkušení pracovníci atd. Mohu se jen domnívat, že žadatelé o úvěr nejsou z větší části kamarádi společnosti, kteří používají vybrané peníze jak se jim zlíbí bez nutnosti splácet jistinu a když náhodou nebudou splácet, tak kamarád exekutor to na chvilku přikryje a i kdyby ne, tak peníze vydělané na úrocích z vybraných a dobře investivaných peněz zaplatí pokutu i exekuci a ještě zbyde. Nejhorší představa je u exekučního prodeje zástavy, kdy bude věřitel čekat dlouho k návratu své jistiny. Zároveň se vnucuje myšlenka, že jako zástava může být použito běžně neprodejné nemovitosti a toto je cesta jak se jí výhodně zbavit, což by tržní cestou nebylo možné. Zonky byla také past na blbečky se spoustou slibů, včetně nedořešené žaloby za klamavou informaci, kde se společnost dušovala, že nehodlá činnost ukončit a 8 měsíců na to zastavili možnost investic. Pokud máte zájem dělat svůj byznys pořádně, začněte dělat svou práci pořádně, namísto psaní ublížených reakcí na recenzi zcela oprávněnou. Až bude můj pohled na vaši společnost lepší, budete o tom informováni. Váš pocit, že je vše v pořádku, neznamená, že vše v pořádku je a když tak moc stojíte o mou osobu, vykonám na jaře návštěvu u vás v kanceláři abych relevantně a prokazatelně ukončil naší spolupráci, včetně odebrání veškerých práv k osobním údajům v rámci GDPR. S pozdravem Jan Moskalikov.

Moskac Moskac

Nebanku, která se v lednu 2024 přejmenovala na Investcrown NEDOPORUČUJI. Úroky a bohužel ani jistinu nesplácí v daném termínu, o případných problémech sami klienta neinformují a jen slibují další a další nové termíny, kdy jistinu vrátí. Manažer mi několikrát drze řekl, že „v tom nevidí problém“. Ano. Jeho peníze to totiž nejsou!!! Když jistinu se zpožděním vrátí (v lepším případě), tak ze slibovaných 12 % je třeba 7-8%. Což za ty nervy nestojí.

Dana Suchánková

Bohuzel , jsem do teto firmy take investoval, Slibotechny, nahaneci, měneni tel , cisel, pujcuji neplaticum , stejnym lidem, a Pan Slavotitenek , majitel jednatel nbnk. take slibotechna. bohužel v CR lze vše Nedoporucuji, zkusenost 2 roky, a z 18 projektu vse pruserove !!§

Petr Stříbrný

FAQ

Jaké jsou hlavní výhody nákupu na Nebanka?

Nebanka nabízí široký výběr produktů od renomovaných značek a zaručuje rychlé dodání zboží.

Jaké platební metody přijímá Nebanka?

Nebanka přijímá platby prostřednictvím platebních karet, bankovních převodů a také platebních brán.

Jaká je politika vrácení zboží u Nebanka?

Nebanka umožňuje vrácení zboží do 14 dnů od zakoupení, pokud zboží není použité a v původním stavu.

Jaké jsou zkušenosti zákazníků s nákupy na Nebanka?

Zákazníci oceňují rychlost dodání zboží a kvalitu produktů prodávaných na Nebanka.

Poskytuje Nebanka zákaznickou podporu?

Ano, Nebanka má profesionální zákaznickou podporu, která je k dispozici prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo online chatu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *