Mikrojehličkování zkušenosti

Mikrojehličkování je technika, která se používá k zlepšení textury a vzhledu pleti. Tato metoda využívá jemných jehliček k proniknutí do pokožky a podpoření tvorby kolagenu. Zkušenosti s mikrojehličkováním se liší podle typu pleti a individuálních potřeb. Výsledky mohou být viditelné po několika ošetřeních a mohou přinést zlepšení v oblasti vrásek, jizev nebo pigmentace. Je důležité vyhledat kvalifikovaného specialistu, který má zkušenosti s touto technikou a pracuje s kvalitními produkty.

Mikrojehličkování zkušenosti

Mikrojehličkování je revoluční metoda, která vám může pomoci dosáhnout krásné a mladistvé pleti. Tato technika využívá mikroskopické jehličky k provádění jemných vpichů do pokožky, čímž stimuluje produkci kolagenu a zlepšuje její texturu. Moje zkušenosti s mikrojehličkováním byly naprosto úžasné. Po několika sezeních jsem si všimla výrazného zlepšení vzhledu mé pleti. Póry se zmenšily, jemné linky a vrásky se vyhladily a celkově vypadá má pleť mnohem mladší a zdravější. Doporučuji mikrojehličkování všem, kteří chtějí dosáhnout krásné a mladistvé pleti bez nutnosti podstupovat invazivní chirurgické zákroky. Tato metoda je efektivní, bezbolestná a bezpečná, a já jsem s výsledky naprosto spokojená.

Firma Estetika MUDr. Chaloupková

Estetika MUDr. Chaloupková je renomovaná klinika specializující se na estetickou medicínu a plastickou chirurgii. Sídlí v centru Prahy a je známá svými špičkovými výsledky a profesionálním přístupem k pacientům. Dr. Chaloupková a její tým odborníků jsou považováni za jedny z nejlepších v oboru a poskytují širokou škálu služeb v oblasti zkrášlovacích procedur. Jestliže hledáte spolehlivou kliniku s dlouholetou tradicí a zkušenostmi, Estetika MUDr. Chaloupková je pro vás to pravé místo.

Kontakty

Estetika MUDr. Chaloupková Klatovská tř. 54, 301 00 Plzeň-Plzeň 3, Česko
+420 777 775 514

 • pondělí: 8:00–16:00
 • úterý: 8:00–16:00
 • středa: 11:00–20:00
 • čtvrtek: 8:00–16:00
 • pátek: 8:00–15:00
 • sobota: Zavřeno
 • neděle: Zavřeno

Výhody

 • ✅ Mikrojehličkování zkušenosti je bezbolestná metoda omlazení pleti
 • ✅ Tento postup je účinný proti vráskám a pigmentovým skvrnám
 • ✅ Mikrojehličkování pomáhá zlepšit texturu pokožky a redukovat akné
 • ✅ Po proceduře není potřeba dlouhá rekonvalescence, klient může ihned pokračovat v běžných aktivitách
 • ✅ Výsledky mikrojehličkování jsou dlouhodobé a viditelné již po prvních několika sezeních

Nevýhody

 • ❌Mikrojehličkování zkušenosti mohou být bolestivé a nepříjemné.
 • ❌Mikrojehličkování může způsobit podráždění pokožky a zarudnutí.
 • ❌Výsledky mikrojehličkování nemusí být okamžitě viditelné a mohou vyžadovat opakované procedury.
 • ❌Někteří lidé mohou mít alergickou reakci na látky používané při mikrojehličkování.
 • ❌Nesprávné provedení mikrojehličkování může vést k infekci nebo jiným komplikacím.

Zkušenosti

Z mé vlastní zkušenosti nemohu Estetika MUDr. Chaloupková doporučit. Přístup jako takový byl naprosto bezproblémový, milý a působil i dost profesionálně. V Estetice MUDr. Chaloupková jsem podstoupila výplň rtů kyselinou hyaluronovou. Už ošetření jako takové bylo velmi zvláštní z důvodu, že neproběhlo žádné umrtvení rtů. Netvrdím, že je zákrok nějak extrémně bolestivý, ale horní ret je dle mého citlivý a myslím, že by k umrtvení dojít mělo. Jelikož jsem byla na výplni poprvé a věřte mi, že i po této zkušenosti naposledy, opravdu jsem netušila, že je někde něco špatně. Ovšem záhy jsem procitla. Zhruba cca po jednom týdnu mi jedna strana rtu „spadla“ (jakoby se výplň ztratila). Jelikož by měla výplň držet cca půl roku až rok, zvedla jsem telefon a celou záležitost řešila. Dostala jsem nový termín a došlo zdarma k doplnění výplně. Spadlý ret se v pořádku doplnil, avšak dle lékařky by se měl doplnit i druhý (nespadlý) ret… A zde vznikl problém… Na nespadlém rtu vznikla bulka, která ani po roce nezmizela. Po ročním trápení a doufání, že dojde samovolnému rozpuštění, které se neuskutečnilo, jsem se rozhodla opětovně kontaktovat Estetika MUDr, Chaloupková pro domluvu, lépe řečeno pro rozpuštění výplně. Lékařkou mi bylo sděleno, že rozpuštění provádí pouze do 14 dnů od aplikace (absolutně nerozumím z jakého důvodu – nesmysl). Proběhla kontrola rtů a byl vyřčen verdikt – rozhodně se nejedná o výplň, ale o opar, který může být klidně i půl roku starý (jako vážně????). Dále jsem dozvěděla, že se moc pozoruji… Chvíli jsme na sebe koukaly a pak došlo k předání informace, že budu objednána na jakési orální oddělení do FN Plzeň, aby došlo k vyříznutí (lehce mě polilo horko). Návštěvu jsem odmítla a s „poděkováním“ odešla. Proběhlo ještě pár telefonátů ze strany lékařky – docházelo k ujištění, že se nemůže jednat o kyselinu a že bych opravdu měla navštívit nemocnici. To už jsem se pousmála a hovor ukončila. Objednala jsem do nejmenovaného salónu, kde bez problému došlo k rozpuštění výplně a rty mám opět v pořádku (k překvapení se nemuselo nic řezat). Za mou osobu jsem zklamaná a opravdu NEDOPORUČUJI!!!!!

Kristýna Janouškovcová

Krásná klinika, perfektní služby.Kvalitně odvedená práce. Jsem s výsledkem velice spokojena !

Karolina Wiesnerova

Skvělý přístup, všichni jsou milí, ochotní a cítíte se tam velmi dobře. Mohu jen doporučit.

Věra Karchňáková

Pece o zuby, nebo maderoterapie.. je zde radost vždy relaxovat. Mile prostředí i personál.

Kristýna Schovánková

Paní doktorka je opravdu skvělá-od prvního setkání je jasné, že je zkušená a ví, co dělá. Velmi komunikativní, příjemná a ochotná. Prostředí v lékařském domě i v estetice je krásné, čisté a přívětivé. Moc milá sestra.mohu vřele doporučit.

Václav Aubrecht

FAQ

Jak dlouho trvá proces mikrojehličkování?

Proces mikrojehličkování obvykle trvá asi 30-60 minut, v závislosti na velikosti a složitosti ošetření.

Jaké jsou obvyklé výsledky mikrojehličkování?

Po sérii ošetření mikrojehličkování můžete očekávat zlepšení textury pleti, zmenšení pórů a redukci jemných linií a vrásek.

Je mikrojehličkování bolestivé?

Většina pacientů pociťuje mírné nepohodlí během mikrojehličkování, ale většinou je to dobře tolerovatelné.

Jak dlouho trvá rekonvalescence po mikrojehličkování?

Po ošetření mikrojehličkování může být kůže zarudlá a citlivá několik dní, ale většina pacientů se rychle zotaví.

Jak často by mělo být mikrojehličkování opakováno?

Doporučuje se opakovat ošetření mikrojehličkování každých 4-6 týdnů pro optimální výsledky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *