Mastková kamna zkušenosti

Mastková kamna jsou skvělým doplňkem do vašeho domova. Jsou efektivní, spolehlivé a snadno se ovládají. Díky nim si můžete vychutnat teplo a pohodu, kterou poskytují. Jsou skvělou investicí do vašeho domova a určitě nebudete litovat, pokud se rozhodnete je pořídit.

Mastková kamna zkušenosti

Mastková kamna jsou skvělým doplňkem do vašeho domova. Jsou elegantní, účinné a snadno ovladatelné. Díky nim můžete vytvořit příjemnou atmosféru a zároveň ušetřit na topení. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní kamna, určitě vám mohu doporučit Mastková kamna. Jsou skvělou investicí do vašeho domova.

Firma NunnaUuni

NunnaUuni je finská společnost specializující se na výrobu kvalitních kamny a krbů. Jejich produkty jsou známé pro svou vysokou účinnost a elegantní design. Společnost NunnaUuni se pyšní dlouholetou tradicí a inovativními technologiemi, které zajišťují optimální vytápění a pohodlí pro uživatele. Díky svému skvělému renomé a spokojeným zákazníkům je NunnaUuni jedním z lídrů na trhu v oblasti krbů a kamen.

Kontakty

NunnaUuni Lidická 1195 273 51, 273 51 Unhošť, Česko
+420 777 487 808

 • pondělí: 9:00–13:00, 14:00–17:00
 • úterý: 9:00–13:00, 14:00–17:00
 • středa: 9:00–13:00, 14:00–17:00
 • čtvrtek: 9:00–13:00, 14:00–17:00
 • pátek: 9:00–13:00, 14:00–17:00
 • sobota: 9:00–12:00
 • neděle: Zavřeno

Výhody

 • ✅Vysoká účinnost topení a úspora energie
 • ✅Dlouhá životnost a spolehlivost
 • ✅Moderní design a elegantní vzhled
 • ✅Snadná obsluha a údržba
 • ✅Široká škála dostupných variant a možností přizpůsobení podle potřeb zákazníka

Nevýhody

 • ❌Vysoká cena produktu
 • ❌Dlouhá doba dodání
 • ❌Nízká účinnost topení
 • ❌Obtížná instalace
 • ❌Nedostatečná spolehlivost v dlouhodobém užívání

Zkušenosti

Mastková kamna NunnaUuni jsou extrémně kvalitní a ekologická. Navštívila jsem jiné prodejce s mastkovým segmentem a kvalita je úplně někde jinde. Sálavé teplo nás hřeje i dva dny po zatopení. Veliká spokojenost v celé rodině.

jane msn

S krbovými kamny HESTIA ANGOLO SOLO,které jsem si tento rok pořídila jsem velmi spokojena.Splňují vše co všem od kamen očekávala.Mastkovým kamnům se nedá zkrátka nic vytknou, jsou úžasná a já jsem velmi ráda, že p.Černý i paní Hanušová mě se vším poradili. Vysoká kvalita. Sklo při topení je čisté, takže se můžete kochat příjemným plamenem, který navodí opravdové teplo domova. 10 polen o délce 33 cm tvrdého suchého dřeva vytopí 3 větší místnosti na 30 hodin, potom se teplota v místnosti pomalu snižuje, ale sálavé teplo je stále velmi komfortní.

Jakub Jerhot

Když jsme před cca 5 lety oslovili pro nás neznámou, v Česku začínající firmu Nunnauuni s panem Černým jako jednatelem, bylo zajímavé sledovat lidský a neformální přístup, kde podaná ruka byla víc než papír, který snese prakticky cokoliv. Přiznám se, že z počátku panovala jistá míra nedůvěry, vzhledem k tomu, jaká je v Čechách kultura v podnikání s kombinací začínající firmy. Po několika letech s produktem Hestia Solo 2 a několika situacemi, kdy jsme dodatečně dořešovali další věci mohu tuto firmu jen doporučit. Produkty opravdu splňují co je slibováno (cca 2 dny výhřevnost po zatopení – alespoň v našem případě) a jednání, přístup, snaha vyhovět ze strany firmy je neuvěřitelně fajn.

Tomáš Král

Skvělá firma, opravdu profesionální přístup. S řešením problémů mi vždy pomohli. Teď si užívám teplo domova.

David Mitrenga

Nelitujeme ani jedné investované koruny do tohoto senza krbu. Již jsme vyzkoušeli péct kuřata, bábovky i pizzu a prostě tohle nemá chybu! Vřele doporučujeme, ale pozor je to návykové koukání 🙂 21.4.2022 bohužel musím doplnit svou recenzi, že vše je dobré jen do té doby než se na krbu něco stane, reklamace podána 15.1.2022 a do dnes jen maily- samozřejmě po urgencích… Tak POZOR když budete potřebovat mimo koupě i něco dalšího….

Michal Halda

FAQ

Jaké jsou vaše zkušenosti s Mastkovými kamny?

Moje zkušenosti s Mastkovými kamny jsou velmi pozitivní.

Jak dlouho jste používal/a Mastková kamna?

Používám Mastková kamna již několik let a jsem s nimi velmi spokojen/a.

Jaká je jejich účinnost a spolehlivost?

Mastková kamna jsou velmi účinná a spolehlivá, nikdy mě nenechala na holičkách.

Jak se liší Mastková kamna od jiných značek na trhu?

Mastková kamna se odlišují svou kvalitou materiálů a designem, což je dělá jedinečnými na trhu.

Doporučujete Mastková kamna ostatním zákazníkům?

Rozhodně doporučuji Mastková kamna všem, kteří hledají spolehlivý a kvalitní produkt pro svůj domov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *