Klarna podvod

Klarna je švédská společnost specializující se na platební služby a financování nákupů online. Jejich služby umožňují zákazníkům nakupovat zboží a platit později nebo rozložit platbu na splátky. Klarna je oblíbená pro svou jednoduchost a rychlost, což ji činí populární volbou pro e-shopy i zákazníky.

Klarna

Klarna je švédská fintech společnost, která nabízí různé platební služby pro online nákupy. Jejich hlavním produktem je možnost nákupu na splátky nebo pozdější platba, což umožňuje zákazníkům pohodlně nakupovat online a platit až později. Klarna také nabízí možnost jednoduchého a rychlého placení pomocí mobilní aplikace nebo online platební brány. Jejich služby jsou oblíbené mezi zákazníky díky své jednoduchosti a transparentnosti. Klarna je skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohodlný způsob placení při online nákupech.

Firma Klarna

Klarna je švédská fintech společnost, která poskytuje online platební služby a nákupní možnosti pro zákazníky po celém světě. Jejich inovativní platební metody a flexibilní splátkové plány získaly oblibu mezi spotřebiteli i obchodníky. Klarna je známá svou snadnou a pohodlnou platební platformou, která umožňuje zákazníkům nakupovat online bez problémů.

Kontakty

Klarna 33 Rue La Fayette, 75009 Paris, Francie

  Výhody

  • ✅Rychlá a pohodlná platba na splátky
  • ✅Flexibilní možnosti platby
  • ✅Bezpečný nákup s ochranou proti podvodům
  • ✅Možnost vrácení zboží a rychlé řešení reklamací
  • ✅Přehledné a uživatelsky přívětivé rozhraní

  Nevýhody

  • ❌Nákup na splátky může vést k nadměrnému zadlužení zákazníka.
  • ❌Klarna může být náchylná k technickým problémům a výpadkům systému.
  • ❌Někteří zákazníci se stěžují na obtížnost vrácení zboží a získání zpětného plnění.
  • ❌Některé obchody mohou mít omezené možnosti platby pomocí Klarna.
  • ❌Některé zákazníky mohou znepokojovat otázky ohledně ochrany jejich osobních údajů při používání Klarna.

  Zkušenosti

  Souhlasím s posledním komentářem, nikdy jsem neměl žádné nezaplacené účty a nemohu používat Klarnu na žádné stránce. Třešničkou na dortu je, že zákaznický servis mě informuje, že „bohužel je to algoritmus, který rozhoduje a my nemáme žádnou kontrolu nad jeho rozhodnutími“. Díky vyvinutým algoritmům vám zaručuji, že máte možnost upravit jeho chování a přidat výjimky 😉 Naštěstí většina stránek nabízí i Scalapay, což je vážnější.

  Nada

  Prohnilý web a zbytečný zákaznický servis… Chtěl jsem provést 1 nákup na webu shark ve 3 splátkách, jak bylo navrženo, a bylo mi řečeno, že systém blokuje pouze platby, které musím zkusit znovu kvůli nedorozumění, které známe Nikdy! To jsem v životě neviděl. Pokud nemůžete vydržet nákupy ve výši 100 EUR ve 3 splátkách, pak přestaňte být na tomto druhu webu obchodníka….. tak náhodný web jsem v životě neviděl….

  T. Sch

  Žalostné, zejména poprodejní servis. Můj vojenský manžel byl na poslední chvíli a naléhavě povolán do Nové Kaledonie (rizika práce). Platnost karty mého manžela vypršela několik dní poté, co odešel. Je zřejmé, že platby KLARNA v této situaci nejsou naše první myšlenka. Dostal email, že platba neproběhla (což je logické), kromě toho, že nemá přístup ke své SIM kartě, ale pouze k internetu. Kromě toho, že pro změnu kreditní karty musí obdržet kód SMS zprávou, to není možné, zadal moje telefonní číslo, ale ani to není možné, protože změnit číslo může pouze Klarna. Zavolal jsem tedy Klárně a vysvětlil situaci, našel jsem nepříjemnou ženu, která na mě křičela a nenechala mě domluvit, že to musel volat můj manžel, a že nemohou nic dělat, takže spis bude přejděte do záchranné služby. Dobré na vydělávání peněz.

  Coline Nialoupil

  Uskutečnil jsem nákup s platbou ve třech splátkách, ukázalo se, že mi byla účtována částka dvakrát ve stejném měsíci. Kontaktování zákaznického servisu mi trvalo 2 hodiny a 30 minut, kteří mi vysvětlili, že se omlouváme, ale „měli počítačovou chybu“. Pokud bych chtěl zboží zaplatit v plné výši, udělal bych to přímo. Nešel bych přes ně, protože jejich systém třikrát zdarma neexistuje, opravdu mě na konci měsíce dostali do problémů, kdybych mohl dát 0.

  Nadia Katynad

  Vytvořil jsem si u nich účet. Poprvé platit za matraci v Belgii. Žijící ve Francii. Kromě toho, že nemohu upravit své údaje ani číslo účtu pro převod do Francie. Váš systém je na hovno.

  Mary baby

  FAQ

  Jaké jsou výhody používání Klarna jako platební metody?

  Klarna nabízí možnost placení na splátky, rychlý nákup bez nutnosti zadávání údajů a ochranu spotřebitele.

  Jaké jsou nevýhody používání Klarna?

  Mezi nevýhody používání Klarna může patřit riziko zadlužení, poplatky za pozdní platby a omezená dostupnost u některých obchodů.

  Jak dlouho trvá schválení platby prostřednictvím Klarna?

  Schválení platby Klarna obvykle trvá jen několik sekund, pokud jsou všechny údaje správně zadány.

  Jaké jsou zkušenosti zákazníků s používáním Klarna?

  Zákazníci často chválí jednoduchost a rychlost platby pomocí Klarna, ale někteří se mohou setkat s problémy s účtováním poplatků.

  Jaká je maximální částka, kterou lze platit pomocí Klarna?

  Maximální částka, kterou lze platit pomocí Klarna, se může lišit v závislosti na konkrétních podmínkách obchodu a platební metody.

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *