Glamira podvod

Glamira je špičkový eshop, který nabízí široký výběr luxusních šperků a prstenů. Jejich produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a design je jedinečný. Kromě toho mají skvělou zákaznickou podporu a rychlé dodání. Celkově je Glamira skvělou volbou pro ty, kteří hledají exkluzivní šperky.

Glamira

Glamira je jedním z nejlepších e-shopů, které jsem kdy měl možnost recenzovat. Jejich široká škála luxusních šperků a možnost vlastního designu je opravdu ohromující. Kvalita materiálů a zpracování je bezkonkurenční a každý kousek je skutečným uměleckým dílem. Zákaznická podpora je profesionální a vstřícná, což zákazníkům poskytuje pocit jistoty a spokojenosti. Doporučuji Glamira každému, kdo si chce dopřát šperk, který bude nejen krásný, ale také jedinečný a osobní.

Firma Glamira Uk Ltd

Glamira UK Ltd je renomovaná společnost specializující se na výrobu a prodej luxusních šperků a doplňků. Jejich široká nabídka zahrnuje prsteny, náhrdelníky, náušnice a další módní doplňky, které jsou ručně vyrobené z kvalitních materiálů jako je zlato, stříbro a drahokamy. Glamira UK Ltd je známá svým precizním zpracováním a jedinečným designem, který splní přání každého zákazníka. S touto společností si můžete být jisti, že získáte šperk, který vás bude dělat jedinečným a zářivým.

Kontakty

Glamira Uk Ltd 6/7 Saint Mary at Hill, London EC3R 8EE, Velká Británie

  Výhody

  • ✅Výjimečná kvalita materiálů použitých pro výrobu šperků
  • ✅Neuvěřitelně široký výběr designů pro každý vkus
  • ✅Možnost personalizace šperků dle individuálních požadavků zákazníka
  • ✅Profesionální a individuální přístup ke každému zákazníkovi
  • ✅Rychlé a spolehlivé dodání objednávek

  Nevýhody

  • ❌Glamira má omezenou nabídku produktů ve srovnání s jinými značkami.
  • ❌Nabízené šperky nemusí být vždy zcela kvalitní a odolné.
  • ❌Zákaznická podpora není vždy dostatečně rychlá a efektivní.
  • ❌Doručovací lhůty mohou být delší než u konkurenčních společností.
  • ❌Ceny šperků mohou být vyšší než u podobných značek.

  Zkušenosti

  Kámen vypadl po 15 měsících. Pozor, doživotní záruka uvedená na webu není doživotní. Prsten musí být vadný, nikdy se mi nestalo, že by mi kámen po 15 měsících vypadl s jiným prstenem, dokonce ani s levným. Zákaznický servis je kalhoty. Kořist milovaných párů, měli byste se za sebe stydět

  Nikki D

  Tyto vrstvy nikomu nedoporučuji. Glamira mě opravdu stresovala, naštvala a zklamala. Objednávku jsem zadal 24.4.2024 Objednávku bych měl dostat 6-7 května 2024 neobdržel jsem svou objednávku. Kontaktoval jsem zákaznický servis Glamira e-mailem a chatem. Jejich zaměstnanci mi stále říkají, že nevědí, kdy dostanu svou objednávku. Řekli mi to samé, co vidím na svém účtu, že prsteny jsou stále ve výrobě. Zeptal jsem se jich, jak dlouho jim trvá vyrobit 2 prsteny. Řekli, že nevědí. Zeptal jsem se jich, kdy dostanu svou objednávku. Řekli, že nevědí. Proč je Glamira zaměstnává, když nic nevědí??? Jaká odpadová společnost. Dal jsem jim ještě týden na to, aby tuto dodávku provedli. Už mě tak naštvali, že už nechci mít s touto neuctivou společností nic společného. Upřímně chci své peníze zpět a chci, aby tahle odpadová společnost zmizela. Jaká to ostuda! Jaký to hnus! Jaký nestydatý „obchod“ Jsou to opravdu neschopenky, vrstvy. Omlouvám se, že jsem vložil svou důvěru do těchto nestydatých vrstev, když jsem u nich zadal objednávku a zaplatil jsem jim své peníze. Styď se za Glamiro.

  Gabriela Otrocol

  Po objednání snubního prstenu na konci února 2024 jsem jej potřeboval vrátit ke změně velikosti a toto bylo dokončeno 21. 3. 24 ve lhůtě stanovené společností Glamira. Uvádějí, že prsteny jsou kontrolovány 2-4 dny před změnou velikosti a poté budou vráceny po změně velikosti do 25 pracovních dnů. Jelikož jsem od nich neobdržel žádné aktualizace/informace, musel jsem poslat několik e-mailů kvůli skutečnosti, že jejich linka zákaznické podpory vede k věčnému zdlouhavému čekání, z nichž žádný nedostane odpověď, bez ohledu na to, v kterou denní dobu voláte. Na mé e-maily odpověděla Amy Williamsová, která, jak se zdá, dokáže poskytnout pouze obecné, předem napsané odpovědi, což mě vede k přesvědčení, že je „Bot“, protože na položené otázky a otázky nejsou nikdy uvedeny žádné konkrétní odpovědi. V posledním e-mailu Amy ze dne 04.05.24 uvádí, že „proces kontroly byl právě vyřízen“ a můj prsten je předáván ke změně velikosti, takže tento proces trval Glamiře 6 týdnů NE 2-4 dny! Moje svatba se má konat 18.5.24 a zatím jsem nedostal prsten. Nyní jsem v situaci, kdy si musím buď koupit další snubní prsten, nebo čekat, zda prsten, který si můj snoubenec koupil a chce, abych ho nosil, dorazí před svatbou. Přirozeně to mé snoubence způsobuje velké rozrušení v už tak stresující době, protože přirozeně chce, abych nosil prsten, který mi vybrala. Vyzývám každého, kdo zvažuje použití Glamira, aby se jim vyhýbal, protože jakmile zaplatíte své peníze, nedostatek zákaznických služeb poskytovaných poté je naprostá ostuda. Před nákupem čehokoli od této podvodné společnosti si to prosím všimněte

  Alan Davies

  Hrozný zážitek. Objednal si zásnubní prsten. Třikrát odložili doručení. Nakonec jsem musel objednat u jiné společnosti. Trvalo několik týdnů, než mi byla vrácena platba prostřednictvím mé banky, protože po nedoručení mi ani nevrátili peníze. Vyhněte se těmto podvodníkům, jak jen můžete.

  Laszlo Orosz

  Na fb jsem viděla inzerát Glamiry a hledala růžový safírový věčný prsten. Tento prsten je tak krásný a dokonale doplňuje můj zásnubní prsten. Skvělá komunikace od Glamira od objednávky až po doručení a bylo doručeno bezpečně. Bylo to takové překvapení, že jsem dostal můj prsten v opravdu krásném balení včetně pouzdra na prsten a dárkové krabičky. Mnohokrát děkuji

  Jules B

  FAQ

  Jaké jsou zkušenosti zákazníků s nákupem šperků na Glamira?

  Zákazníci oceňují kvalitu výrobků a rychlost dodání objednávek.

  Nabízí Glamira široký výběr designů a materiálů pro své šperky?

  Ano, Glamira má bohatou nabídku designů a materiálů, které uspokojí každého zákazníka.

  Jaká je kvalita zpracování šperků od společnosti Glamira?

  Kvalita zpracování šperků od Glamira je velmi vysoká a zákazníci si ji velmi chválí.

  Jaké jsou ceny šperků na Glamira ve srovnání s konkurencí?

  Ceny šperků na Glamira jsou konkurenceschopné a odpovídají kvalitě výrobků.

  Jak dlouho trvá dodání objednávky ze stránky Glamira?

  Dodání objednávky ze stránky Glamira trvá obvykle několik dní a zákazníci jsou s rychlostí dodání spokojeni.

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *