Bionicband podvod

Bionicband je revoluční produkt, který kombinuje moderní technologii s tradičními léčebnými metodami. Tento náramek využívá bioenergetické vibrace k harmonizaci těla a mysli, což vede k celkovému zlepšení zdraví a vitality. Díky svému inovativnímu designu a účinnosti si získal širokou popularitu mezi uživateli po celém světě. Jde o skvělou investici do vašeho zdraví a pohody.

Bionicband

Bionicband je revoluční náramek, který kombinuje nejnovější technologii s moderním designem. Tento náramek je navržen tak, aby zlepšil vaše fyzické a mentální výkony. Díky svému inovativnímu designu a pokročilým funkcím je Bionicband ideální pro sportovce, profesionály i běžné uživatele. Jednou z hlavních funkcí Bionicbandu je sledování vaší fyzické aktivity a spánku. Díky vestavěným senzorům dokáže náramek přesně měřit váš tep, kroky, spálené kalorie a kvalitu spánku. Navíc vám poskytuje upozornění na dlouhodobé sedavé chování a upozornění na pohyb. Další zajímavou funkcí je možnost propojení náramku s vaším chytrým telefonem prostřednictvím aplikace. Tím získáte přístup k detailním statistikám o vaší fyzické aktivitě a spánku, a můžete si nastavit cíle a sledovat svůj pokrok. Celkově je Bionicband skvělým pomocníkem pro všechny, kteří chtějí zlepšit své zdraví a kondici. Jeho moderní design a pokročilé funkce ho staví do popředí na trhu s chytrými náramky.

Firma BIONICBAND.CZ

BIONICBAND.CZ je inovativní společnost zaměřená na vývoj a výrobu pokročilých technologií pro zlepšení výkonu a zdraví lidí. Jejich produkty jsou navrženy s využitím nejnovějších technologických postupů a jsou testovány na nejvyšší úrovni, aby zajistily maximální efektivitu a bezpečnost pro uživatele. BIONICBAND.CZ je jedinečným lídrem na trhu v oblasti technologií pro zdraví a výkon a je nezbytným partnerem pro každého, kdo si cení kvality a inovace.

Kontakty

BIONICBAND.CZ Korunní 2569/108, Vinohrady, 101 00 Praha-Praha 3, Česko
+420 777 255 446

  Výhody

  • ✅Revolutionary design that seamlessly integrates technology and style
  • ✅Longlasting battery life for continuous use throughout the day
  • ✅Advanced fitness tracking capabilities for monitoring health and wellness
  • ✅Waterproof and durable construction for use in any environment
  • ✅Customizable features for personalized user experience

  Nevýhody

  • ❌Bionicband má omezenou kompatibilitu s některými zařízeními a operačními systémy.
  • ❌Bionicband nenabízí dostatečně robustní ochranu proti vodě a vlhkosti.
  • ❌Bionicband má omezené možnosti personalizace a nastavení.
  • ❌Bionicband může být poměrně nákladný ve srovnání s konkurenčními produkty.
  • ❌Bionicband nemá dostatečně dlouhou výdrž baterie.

  Zkušenosti

  Bionicband jsem objevila na sociálních sítích a nějakou dobu se odhodlávala. Ale pak přišlo obrovské vyčerpání, kdy jsem dny s našima dětma spíš přežívala než žila a tak jsem si řekla, že vhodnější situace už nebude. Začala jsem frekvencí Infinity a už první den nošení jsem si všimla, že výrazně lépe zvládám stresové situace a celkově se cítím taková klidnější/vyladěnější. Od chvíle co jsem udělala svou první objednávku jsem nestravila jediný den, kdy bych na sobě neměla některý z bionicband šperků – stali se pro mě součástí života a ve spolupráci s bylinnými doplňky jsem se konečně dostala i z chronické únavy. Můj manžel, který dříve po příjezdu z práce ležel zbytek času na gauči a v sobotu, kdy vydechl měl téměř pravidelně migrénu – teď téměř každý den dělá něco okolo domu, migrénu od doby co nosí náramek ještě neměl a mnohem lépe spí. Děkuji a doporučuji vás kudy chodím 🙂 !

  Noemi Brahova

  Ahoj Davide, je to snad poprvé, co reaguji na nějaký e-mail z e-shopu, ve kterém jsem něco objednával. Na náramky Bionicband jsme narazili s bývalou přítelkyní před nějakou dobou. Zajímám se o zdraví a o energiích už jsem taky ledacos četl. Po prozkoumání Vašeho produktu, jsem si řekl proč to nezkusit, zní to zajímavě. A když jsem viděl Vás na propagujících videích, řekl jsem si že pan Kaliberka by nedoporučoval nic špatného 😀 Před x lety jsem měl zdravotní komplikace na všech možných úrovních. Pomocí změny stravování, mysli a ducha jsem se vyléčil. Už tenkrát jsem byl na raw stravě (+/- před10 lety) a pro inspiraci jsme koukal na různá videa na youtube. A právě tehdy to bylo poprvé, co jsem Vás poznal, když jste radil lidem, jak snadno si připravovat živou stravu ve formě smoothie, šťáv a pod. Později v čase jsem Vás opět zaznamenal na videích spíše duchovnějšího rázu, ale i tak mi to vše dávalo smysl. Jedu si sice svojí cestu, ale s Vašimi názory jsem se vždy ztotožňoval. Takže bylo milé překvapení, že jsem Vás uviděl v tomto projektu. K produktu: Nejdříve jsme zkoušeli nálepky různých frekvencích a byli jsme překvapeni, jak fungují. Nyní máme oba náramky original a občas kombinujeme s jinými nálepkami. Za poslední dobu se cítím dobře. Po všech možných očistách, které jsem podstoupil, jsem si říkal, že to nebude mít až takový vliv. Ale mýlil jsem se. Za normálních okolností toho moc člověk nepozná. Rozdíly jsou pak cítit, když jde člověk na hranici svých možností nebo podává nějaký větší výkon. Jsem nabitý energií, výborně spím, slovo únava je pro mě cizí slovo. Asi největší pozorovatelný rozdíl je v mých kloubech. Vždy, když si chci zacvičit a protahuji se, všude mi „praskají“ klouby i pak při cvičení. Od té doby, co mám náramek je ticho 🙂 Cítím se pružnější, stabilnější a celkově vitálnější. Mám s kamarády kapelu a i na tu kytaru si mi hraje lépe 🙂 Takže jsem moc rád, že jsem Vás objevil. Vaše produkty se snažím šířit dál, pač v dnešní době mají opravdu smysl. Spousta lidí netuší jak mají zdravě žít, jíst a léčit se. A tohle aspoň někomu pomůže v lepším žití. Touto recenzí bych Vám chtěl Davide popřát mnoho úspěchů v životě, pevné zdraví a všudypřítomnou lásku. Jste pro mě dobrým člověkem a doufám, že Vaše energie bude prospívat i nadále potřebným lidem. S pozdravem a přáním pěkného dne Vojtěch Šrédl

  Vojtěch Šrédl

  Náramek Originál jsem začala nosit v září. Před mnoha lety jsem již podobný měla a účinky na mě měl a proto jsem si koupila nový od Bionicband.cz, protože se mi líbily nové desingy (kdysi byly jen náramky silikonové). Mohu říct, že mám rozhodně víc energie v mé náročné práci, se spánkem jsem problém neměla, ale s brzkým ranním vstávaním ano. Teď vstávám i v zimních měsících brzy ráno bez problému. Taky mě po pár týdnech stálého nošení náramku přestalo bolet přetížené rameno. Dnes jsem si objednala i frekvenci Joy od life a jsem hodně zvědavá na jeho efekt 🙂.

  Silva Trombiková

  Dobrý den, jsem lékařkou, nosím a střídám Vaše náramky, náušnice i prsteny různých frekvencí dle zdraví, potřeby a nálady, stále, každý den téměř 10 let.Velice mi pomohly a stále pomáhají ve zlepšení mého zdravotního stavu a psychické pohody.Od první chvíle jsem s nimi přímo nadšená a doporučuji všem!!!!!!!!!!! Děkuji za možnost se s nimi seznámit a vlastnit je.Jsou a staly se neodmyslitelnou součástí mého života.Neskutečným způsobem mi zlepšily kvalitu mého zdraví a života! Znovu děkuji! Rozhodnutím si tyto produkty pořídit bylo moje jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Moc zdravím!!!!!! 😃😃😃MM

  Miroslava Mikulášková

  Po shlédnutí reklamy na facebooku, jsem se rozhodl náramky vyzkoušet a to i přesto, že větší část profilů, které dávají komentáře pod reklamu na náramky jsou s jedinou fotkou a bez přátel, nebudí tedy moc důvěry, že jsou to skuteční lidé a ne jen profily vytvořené za účelem reklamy. Náramky jsem postupně zakoupil a vyzkoušel všechny. Začal jsem originalem, poté přidal infinity, poté sleep a sport. Snažil jsem se je poctivě nosit každý den/noc a na sport, účinky jsem nepocítil buď žádné nebo spíš negativní, proto jsem se rozhodl, že to raději ukončím, 30 denní možnost vrácení je sice pěkná, ale když chcete náramky nosit tak aby se plíšek dotýkal kůže, musíte je zkrátit, vrácení je pak už nemožné. Náramky mi prostě nesedli, spíš mě rozhodili jak fyzicky tak psychicky. Dne 5.12. jsem dle instrukci firmy odeslal naramky pres Zasilkovnu, poté mi volali, že náramky mají a peníze mi vrátí na účet a abych upravil recenzi zde na googlu, ani po měsíci mi peníze nepřišly, kontaktoval jsem firmu a bylo mi neurčitě odpovězeno, že o ničem nevědí. Slib 30 denní možnosti vrácení i použitých náramků nebyl dodržen, dejte si pozor než u této firmy cokoliv objednáte. Dne 12.1.2024. Po napsání několika e-mailů byly penize vraceny…

  Ludvik Svoboda

  FAQ

  Jaké jsou hlavní výhody používání Bionicband?

  Bionicband pomáhá zlepšit fyzickou kondici a zvyšuje energetickou úroveň.

  Jak dlouho trvá, než začne Bionicband působit?

  Účinky Bionicbandu se mohou projevit okamžitě po nasazení.

  Je Bionicband vhodný pro všechny věkové kategorie?

  Ano, Bionicband je vhodný pro všechny věkové kategorie, od dětí po seniory.

  Může Bionicband pomoci při léčbě bolesti?

  Ano, mnoho uživatelů Bionicbandu hlásí úlevu od bolesti po jeho použití.

  Jak dlouho vydrží Bionicband?

  Bionicband je vyroben z kvalitních materiálů a může vydržet dlouhou dobu při správném používání.

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *